Kdo si hraje, nezlobí! 


DPD Parcel Shop/ Uloženka. Nabízíme možnost převzetí zásilky prostřednictvím výdejních míst v provozovnách Uloženky, dep DPD a DPD ParcelShopech: osobní odběry ve většině větších měst s dlouhou otevírací dobou a na dobře dostupných místech. Lze tento způsob využít i na Slovensko.
Adresy výdejních míst naleznete na webu DPD. Výběr místa přepravy i s otvírací dobou se vám zobrazí při procesu
objednávání.

O připravení zásilky ve výdejním místě budete informováni pomocí SMS. Proto prosím udávejte mobilní čísla nebo čísla na telefony, které umožňují přijímání SMS.

Koupili jste svému psovi inteligentní hračku a on ji už zná "jako své boty" a už ho to tak nebere? Nezoufejte! Hračka může ještě dobře posloužit i jiným domácím mazlíčkům...


Úvod »ROZVÍJÍME MYSL» Ready Treat


        

Ready Treat

Dávkovač odměň na dálkové ovládání

img

 

Výrobce: ClipAndGo Agility LLC
váha: 200g
velikost: 10x12x6 cm
naše cena bez DPH: Kč 1 863,64 (72,68 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
Kč 2 255,00 (87,95 EUR)
Hlídací pes:
Hlídací pes

Kompletní specifikace

Ready Treat je dávkovač odměn na dálkové ovládání. Prostřednictvím dálkového ovládání  můžete psa odměňovat i na dálku a jste schopni plně řídit, kdy pes dostane svou odměnu.

Nádobka automatu nemá zásobník.  Co do něj vložíte je všechno dávka, kterou psa odměníte na jedno otevření. Pak musíte zase naplnit a můžete pokračovat.  Na druhou stranu to zase umožňuje použít jakýkoliv druh pamlsku od granulek nejrůznější velikosti, přes kousky sýra  až po šťavnaté kousky masa.  Nemusíte se řídit tím, co je schopen případně dávkovat automatický dávkovač (viz například Manners Minder  od firmy Premier), ale jen silou odměny, jakou chcete vašeho snaživce odměnit.

Dálkové ovládání funguje na principu infračerveného paprsku, nikoliv radiového signálu. To má své výhody a nevýhody:

  • Výhoda je, že můžete používat současně více Ready Treat na různých místech a otevře se vždy jen ten, na který namíříte dálkové ovládání, ne všechny, tak jak v případě radiového signálu
  • Nevýhodou je, že musíme mít na paměti, kdy a kde ho používáme. V místnosti  má ovládání asi dvojnásobný dosah (15 m)  jako venku. Krom toho musíte mít na mysli zda je podmrakem, podvečer, nebo poledne na plném slunci – mění se tím docela výrazně dosah ovládání. Než tedy použijete Ready Treat k odměňování na konkrétním místě, doporučujeme vyzkoušet, zda bude z místa kde ho ovládáte fungovat.

Velkou předností tohoto pomocníka je také jeho velikost. Váží 200g (bez baterek) a  má rozměry 10 x 12 cm a na výšku 6 cm. Snadno se tedy strčí do batůžku či tašky a můžete si ho odnést kamkoliv jdete cvičit.

Energii dálkovému ovladači dodávají dvě tužkové baterky (AAA) a přihrádka na pamlsky je poháněna třemi tužkovými bateriemi  (AAA). Baterie nejsou součástí balení.

Tohoto pomocníka lze využít všude tam, kde potřebujete svého psa odměnit  a to i tehdy, když tam nemůžete být – v agility, obedience, tanci se psem, ale také jen na zábavné cvičení tríčků či cvičení základních dovedností pro život  (pes zůstane na místě, kde má, a neskáče po pošťákovi , zatímco vám předává poštu a podobně :o) )

Srovnání produktů:

Ready Treat od ClipAndGo Agility LLC

Manners Minder od Premier

Přijatelná cena a tudíž dobrá dostupnost

Dvojnásobná cena, kterou platíte za určité výhody

Malá velikost a váha a tudíž snadná přenositelnost

Poměrně velký na přenášení

Velká variabilita co do druhu použitých pamlsků

Lze použít jen takové odměny, se kterými umí fungovat automatický dávkovač odměn

Po každém použití nutno znovu ručně naplnit, což vylučuje použití na rychlé, několikanásobné  odměňování na dálku

Má zásobník odměn a umožňuje odměňovat psa bez toho, že bychom museli pokaždé naplnit přihrádku na pamlsky.

 

A tady je pár nápadů, jak začít používat Ready Treat při cvičení:

  • Seznamte vašeho psa důkladně s Ready Treat. Napřed nechejte přihrádku otevřenou a naučte svého psa, že tam může najít dobrůtky. Pak přihrádku zavřete a počkejte až pes začne kolem čenichat a začne se snažit dobývat do přihrádky. Rychle přihrádku otevřete a nechejte psa si odměnu vzít.
  • Dejte Ready Treat do takové vzdálenosti, abyste vzhledem k rychlosti psa měli dostatek času na otevření přihrádky. Například nacvičujete-li  rychlé provedení slalomu, měl by pes vidět před sebou otevřenou přihrádku v okamžiku, kdy opouští poslední branku slalomu a neměl by k ní docházet krokem anebo dokonce chvíli kolem čenichat a snažit se dostat do přihrádky s odměnou. Stejně tak stojí za zvážení, co vlastně odměňujete (učíte) ve chvíli, kdy se váš pes tlapkami snaží otevřít přihrádku a v tu chvíli se mu přihrádka otevře…
Y2Y3Y2F
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: