Společná hraPamatujte...
nejlepší dárek, jaký můžete svému psovi dát, je váš čas.


 

Koupili jste svému psovi inteligentní hračku a on ji už zná "jako své boty" a už ho to tak nebere? Nezoufejte! Hračka může ještě dobře posloužit i jiným domácím mazlíčkům...

  1. Úvod
  2. SPOLU S MASÍČKEM
  3. CANVIT BARF Fish Oil 250 ml

CANVIT BARF Fish Oil 250 ml

  CANVIT Fish oil 250 ml Za studena lisovaný rybí olej z mořských úhořů je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin s blahodárným v... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Kč 171,00
Kč 148,70
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:nov
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

 

CANVIT Fish oil 250 ml

Za studena lisovaný rybí olej z mořských úhořů je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin s blahodárným vlivem na zdravý stav kůže, funkci imunitního a nervového systému, učení a paměť. Rybí olej je vhodným doplňkem při léčbě onemocnění kůže, chronické nedostatečnosti ledvin a osteoartritis kloubů.

Výhody výrobku

  • Podporuje správnou funkci nervového systému a mozku.
  • Přispívá ke správné funkci kardiovaskulárního systému.
  • Podporuje správnou funkci oční sítnice.
  • Vhodným doplňkem při léčbě onemocnění kůže.

Aktivní složky

  • Kyselina eikosapentaenová (EPA) pozitivně ovlivňuje zdravý stav kůže a srsti. Pozitivní vliv EPA na imunitní systém a výrazný protizánětlivý účinek potlačuje chronické záněty jako je osteoartritis, chronická nedostatečnost ledvin a jiné chronické záněty vedoucí ke vzniku nádorů.
  • Kyselina dokosahexaenová (DHA) je důležitá pro vývoj a funkci nervového systému. Pravidelný příjem DHA podporuje učení a paměť zejména u mláďat a stárnoucích jedinců.

Složení výrobku

V 1 ml oleje je průměrně obsaženo 76 mg (7,6%) kyseliny eikosapentaenové (EPA omega-3 nenasycená mastná kyselina)), 68 mg (6,8%) kyseliny dokosahexaenové (DHA omega-3 nenasycená mastná kyselina)), 14 mg (1,4 %) kyseliny alfa-linolenové (ALA omega-3 nenasycená mastná kyselina), 13 mg (1,3 %) kyseliny linolové (LA omega-6 nenasycená mastná kyselina).

Doporučené dávkování

5 ml na 10 kg váhy zvířete.

Balení obsahuje 250 ml (pro psa o hmotnosti 10 kg vystačí na 50 dnů).

[CNW:Counter]
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz