Společná hraPamatujte...
nejlepší dárek, jaký můžete svému psovi dát, je váš čas.


 

Koupili jste svému psovi inteligentní hračku a on ji už zná "jako své boty" a už ho to tak nebere? Nezoufejte! Hračka může ještě dobře posloužit i jiným domácím mazlíčkům...

  1. Úvod
  2. O NÁS
Něco málo o nás

Jsme taková normálně šílená rodina, která naprosto propadla kouzlu čtyřnohých kámošů. Je to tak, psi vždy byli, jsou a doufáme, že dlouhá léta budou, náplní našeho života a zdrojem zábavy.
Jednoho dne jsme se vzbudili a rozhodli jsme se podělit s ostatními o úžasný pohled na spokojeného a zaměstnaného pejska. Tak jsme otevřeli tento obchod, kde by si mohl téměř každý přijít na své.

Nejsme zastánci výcviku psů, kde se používají donucovací prostředky nebo fyzické tresty, a proto žádné zboží tohoto typu v naší nabídce výrobků nenajdete.
Mnoho hraček, které zde nabízíme máme osobně vyzkoušené a můžeme zaručit, že z nich psi budou doslova v sedmém nebi. :O) Jako všechno to samozřejmě záleží i na druhé polovičce týmu, jak je ochotná si hrát a neodbýt psa jen koupí hračky bez dalších hrátek.
Hrejte si se svým psem a on vám na oplátku občas věnuje volnou chvilku na odpočinek protože ví, že příště bude zase ta úžasná hra.

Z vlastní zkušennosti víme, že zaměstnaný pejsek je to nejlepší, co může být. Jak toho docílit? Například interaktivními hračkami, které psovi jednoduše dáte a necháte ho ať si na vše přijde sám. Psi jsou těmito hračkami nejen dokonale zabaveni, ale učí se i používat hlavu na něco jiného než na záškodnickou činnost.
Co je lepší? Neustále na psa hulákat ať dá pokoj, a nebo se mu chvíli věnovat a dát mu podmět k rozumné činnosti ...

Pokud byste měli nějaké dotazy rádi vám odpovíme.


Urbáškovi (dvounozí i čtyřnozí :O) )

hratky.jpg

[CNW:Counter]
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz